Reference

Reference od našich zákazníků

V rámci rekonstrukce bytu jsme uvažovali o nějaké vizuálně zajímavé a dominantní ploše v obývacím pokoji. Interiér tomu je přizpůsoben rozložením nábytku, ale stěna byla už 10 let kontrastně barevná a začalo nás to nudit. Betonová stěrka se nám líbila jako alternativa standardní malby, a tak jsme do toho šli. Jsem nadšená, vypadá to skvěle a pan Všetíček je profík každým coulem, dokonce nám navrhnul, že když se dostaneme do bodu a stávající betonový odstín nás pohledově omrzí, lze ho změnit a natónovat třeba do jiné barvy nebo zesvětlit i ztmavit. Když si do bytu pustíte profíky, je to jen radost….

Regina, Praha 4

Do naší novostavby rodinného domu jsme chtěli moderní a nadčasovou podlahu. Dostali jsme od přátel doporučení na pana Všetíčka, s jehož spoluprací jsme byli od začátku až do konce spokojení. Nakonec jsme nechali realizovat stěrku v obou patrech i na schodech. Vše dopadlo na výbornou, jsme s výběrem a výslednou realizací nadšení. Děkujeme!

Daniela, Poděbrady

Chtěli jsme na doporučení architekta v naší restauraci zachovat původní historickou dlažbu na podlaze. Měla se stát součástí zamýšleného industriálního designu interiéru, ale potřebovali jsme jí i revitalizovat, vyrovnat a musela být především funkční. Obrátili jsme se na pana Všetíčka, aby nám navrhl technické možnosti v souladu s očekávaným výsledkem. Výsledek je nadstandardní a naprosto odpovídá naší představě, epoxidová průhledná podlaha, kde jsou vidět původní historické dlaždice ozvláštnila celkový design restaurace.

Karel, Praha 8

Pustili jsme se do kompletní rekonstrukce našeho domu a rozhodli jsme se použít v obýváku a kolem krbu dekorativní stěrku. Pan Všetíček vždy dodržel, co slíbil, je opravdu precizní do posledního detailu. Před realizací nám ochotně vše vysvětlil a také vytvořil reálný vzorek, abychom věděli, jak přesně bude struktura na stěně vypadat. 

Jan, Úvaly u Prahy

Stěny

Schody

Podlahy

Napište si ještě dnes o nezávaznou nabídku.