Pro architekty

Systém GOBBETTO z povrchové úpravy vytvoří umělecké dílo

Světovou špičkou stěrkových materiálů a technologií je italská značka Gobbetto. Jsme oficiálním partnerem dodavatele a jediní na českém trhu, kdo nabízí realizace těchto designových a luxusních interiérových ploch.

Podívejte se na ukázky, jakých efektů, kombinací a překvapivých struktur lze docílit s těmito materiály na bázi pryskyřice, v komerčních prostorech nebo domácím interiéru.

GOBBETTO ukázky použití

Bytoví architekti a designéři vyhledávají, experimentují a včleňují do návrhů interiérů nové vizuální možnosti a prvky. Betonové stěrky se proto staly tak oblíbené, díky neomezeným estetickým, barevnám a strukturálním efektům, které jimi lze docílit. Tento hravý základ betonových materiálů v neposlední řadě podpoří dopad denního světla nebo efektní nasvícení.  

Výrobci povrchových a dokončovacích materiálů tento trend pochopili velmi rychle a zaměřili se na vývoj a výrobu interiérových stěrek, které svými technickými a estetickými vlastnostmi vyhovují těm nejvyšším nárokům architektů. Různé barevné kombinace a sytosti korespondují s aktuálními styly bydlení. Barevné předlohy často slouží pouze jako inspirace pro vlastní koncept interiéru.

Jeden z výrobců barevnou paletu betonových stěrek popisuje v asociacích takto: 

Lehkost – Světlé stěny zvyšují názornost prostoru a podněcují pocit pohodlí. Mnohostranné použití v prostorách s moderním a elegantním charakterem a pro velké plochy stěn.

Přirozenost – Zastřená barevnost přirozených tónů poskytuje pocit bezpečí. Barvy umocňují dopadající denní světlo. Hodí se do soukromých interiérů nebo gastronomických v selském stylu.

Čistota – Tlumené šedé tóny jsou blízko k barvám, které jsou časté v přírodě, umocňují dojem z prostoru, tvarů a akcentují jiné barvy v prostoru. Vyhovují při řešení moderní výstavby, loftů, minimalistických stylů interiéru a bydlení orientovaného na design.

Zářivost – Barevnice je inspirována radostí ze života, cestováním po jižních zemích a barvy se přizpůsobují dopadu světla. Využití obývací místnosti, kreativní pracovní prostory, školky, nemocnice i sportovní kluby.

Akcent – Sebevědomě výrazné barvy evokují v člověku sílu zážitku. Syté barvy působí silně aktivně a povzbudivě. Využití v moderních i industriálních velkých prostorách a urbanistickém světě architektury.

Kontaktujte nás pro informace ohledně spolupráce.