O mně

 Moje cesta a specializace na interiérové i exteriérové betonové stěrky a obecně na beton design?

Začala před 12 lety, kdy si mne vybral dovozce betonových stěrek PANDOMO a nabídl mi odbornou stáž s vyškolením na práci s těmito speciálními materiály. Odcestoval jsem do centrály firmy v Rakousku a naučil se s touto technologií pracovat. Tenkrát to byla designová novinka vyhledávaná bytovými architekty. Dnes je na českém trhu k dispozici velký výběr výrobců i značek, proto vybrat tu vhodnou a správnou vyžaduje opravdu praxi a zkušenost.

Léta praxe u řemesla ze mě vychovala specialistu a nebojím se tvrdit, že i odborníka na betonové povrchy všeho druhu. Dokážu zákazníkovi doporučit technologii i výrobce, aby výsledek práce i vzhled stěny, podlahy nebo schodiště byl maximálně funkční a byl také „betonově“ krásný. Jsem zkušený praktik, puntičkář a rád dělám věci na 101%. 

Pozitivní je, že výrobci betonových stěrek tyto technologie stále rozvíjejí a zdokonalují, jak po stránce vizuálních efektů a designových parádiček, ale nové inovované materiály a postupy upřednostňují udržitelnost a nezávadnost ve vztahu k přírodě.

Líbí se vám betonový vzhled a design?  Chcete do svého interiéru betonovou stěrku na podlahu, stěnu nebo schody? Koukněte se do galerie na naše realizace a neváhejte zavolejte ☎️ 739 994 800.

km2 realizovaných stěrek

let praxe

%

spokojených zákazníků

další vícepráce k zakázkám:

V rámci zakázky dokážeme s týmem nabídnout i další služby. Lepení velkoformátových dlaždic ze slinuté dlažby i obkladu kerlit, pro velkou přesnost používáme lepení na nivelační terčíky – tato metoda je jednou z nejnovějších metod k dosažení co největší rovinatosti. Lepíme a pokládáme přírodní kámen i umělý kámen, pokládáme mozaiky i terrazzo.

Napište si ještě dnes o nezávaznou nabídku.